SS4017(CARGO)


Cod: SS4017(CARGO)

Categorie: Bobine cuplare

Varianta constr.: Lucas

Supplier: Cargo



B+: M8

Coil bolt: M8

Voltaj: 12 v



Reference number

CodVarianta constr.
133531Cargo
000077121010Lucas
000077132010Lucas
000077133010Lucas
085541320010Lucas
085541322010Lucas
085541325010Lucas
60933111Lucas
76397Lucas
77121Lucas
77123 Lucas
77131Lucas
77132Lucas
77133Lucas
77139Lucas
77141Lucas
77143Lucas
SSL0005Lucas
TPB104Lucas
TPB111Lucas
TPB116Lucas
TPB118Lucas
TPB119Lucas
85541320 Magneti Marelli
85541322 Magneti Marelli
85541325 Magneti Marelli
28730188Perkins
28730189Perkins
SNLS-351Unipoint
66-9211.
SND1441Wooaduto
ZM-1613Zm
ZM-613Zm


Utilizat pentru

BrandModelTipAnObservatii
FORD71YB11000AA
MAGNETI MARELLI63227606
MAGNETI MARELLI63227600
MAGNETI MARELLI63227599
MAGNETI MARELLI63227598
MAGNETI MARELLI63227597
MAGNETI MARELLI63227596
MAGNETI MARELLI63227594
MAGNETI MARELLI63227593
MAGNETI MARELLI63227592
MAGNETI MARELLI63227591
MAGNETI MARELLI63227590
MAGNETI MARELLI63227589
MAGNETI MARELLI63227588
MAGNETI MARELLI63227585
MAGNETI MARELLI63227584
MAGNETI MARELLI63227583
MAGNETI MARELLI63227582
MAGNETI MARELLI63227578
MAGNETI MARELLI63227574
MAGNETI MARELLI63227572
MAGNETI MARELLI63227571
MAGNETI MARELLI63227570
MAGNETI MARELLI63227569
MAGNETI MARELLI63227568
MAGNETI MARELLI63227565
MAGNETI MARELLI63227564
MAGNETI MARELLI63227547
MAGNETI MARELLI63227541
MAGNETI MARELLI63227539
MAGNETI MARELLI63227528
MAGNETI MARELLI63227518
MAGNETI MARELLI63227510
MAGNETI MARELLI63227502
MAGNETI MARELLI63227500
LUCAS61924062
LUCAS61924053
PERKINS2873B072
PERKINS2873B071
PERKINS2873B056
PERKINS2873A031
PERKINS2873A030
PERKINS2873A029
LUCAS27627B
LUCAS27627
LUCAS27626
LUCAS27608
LUCAS27606
LUCAS27602
LUCAS27599
LUCAS27598
LUCAS27596
LUCAS27595
LUCAS27594
LUCAS27592
LUCAS27590
LUCAS27588
LUCAS27585
LUCAS27583A
LUCAS27583
LUCAS27578
LUCAS27572
LUCAS27570
LUCAS27569
LUCAS27568A
LUCAS27568
LUCAS27565D
LUCAS27565B
LUCAS27565
LUCAS27564F
LUCAS27564A
LUCAS27564
LUCAS27559E
LUCAS27559A
LUCAS27559
LUCAS27547D
LUCAS27547A
LUCAS27547
LUCAS27545B
LUCAS27545A
LUCAS27545
LUCAS27541D
LUCAS27541A
LUCAS27541
LUCAS27540H
LUCAS27540A
LUCAS27540
LUCAS27539F
LUCAS27539A
LUCAS27539
LUCAS27538D
LUCAS27538A
LUCAS27538
LUCAS27537B
LUCAS27537A
LUCAS27537
LUCAS27528D
LUCAS27528A
LUCAS27528
LUCAS27527B
LUCAS27527A
LUCAS27527
LUCAS27526D
LUCAS27526A
LUCAS27526
LUCAS27525B
LUCAS27525A
LUCAS27525
LUCAS27524B
LUCAS27524A
LUCAS27524
LUCAS27523D
LUCAS27523A
LUCAS27523
LUCAS27522D
LUCAS27522A
LUCAS27522
LUCAS27521B
LUCAS27521A
LUCAS27521
LUCAS27520D
LUCAS27520A
LUCAS27520
LUCAS27519D
LUCAS27519A
LUCAS27519
LUCAS27518E
LUCAS27518B
LUCAS27518A
LUCAS27518
LUCAS27516D
LUCAS27516A
LUCAS27516
LUCAS27515E
LUCAS27515A
LUCAS27515
LUCAS27514B
LUCAS27514A
LUCAS27514
LUCAS27513A
LUCAS27513
LUCAS27510
LUCAS27509B
LUCAS27509A
LUCAS27509
LUCAS27506
LUCAS27504B
LUCAS27504A
LUCAS27504
LUCAS27503D
LUCAS27503A
LUCAS27503
LUCAS27502D
LUCAS27502A
LUCAS27502
LUCAS27500J
LUCAS27500A
LUCAS27500
LUCAS26352
LUCAS26330
LUCAS26329
LUCAS26316
LUCAS26291
LUCAS26227
LUCAS26213
LUCAS063227606010
LUCAS063227600010
LUCAS063227599010
LUCAS063227598010
LUCAS063227597010
LUCAS063227596010
LUCAS063227594010
LUCAS063227593010
LUCAS063227592010
LUCAS063227591010
LUCAS063227590010
LUCAS063227589010
LUCAS063227588010
LUCAS063227585010
LUCAS063227584010
LUCAS063227583010
LUCAS063227582010
LUCAS063227578010
LUCAS063227574010
LUCAS063227571010
LUCAS063227570010
LUCAS063227569010
LUCAS063227568010
LUCAS063227565010
LUCAS063227564010
LUCAS063227541010
LUCAS063227539010
LUCAS063227528010
LUCAS063227518010
LUCAS063227510010
LUCAS063227502010


Copyright AES Dand Auto S.R.L. 2018 © Toate drepturile rezervate
www.aes-auto.ro folosește cookie-uri.
Prin continuarea navigării ești de acord cu utilizare a acestor informatii


Sunt de acord   Informatii suplimentare