S9421S


Cod: S9421S

Categorie: Electromotoare

Varianta constr.: Briggs Stratton

Supplier: As-pl

STANDARD LINE

Brand new AS-PL Starter



b: 32.00 mm

C.1: 8.50 [mm]

C.2: 8.50 [mm]

L.1: 182.00

Numărul dinților: 16

Numărul găuri prindere: 2

Numărul găurilor filetate: 0

O.1: 58.00

Putere: 0.80

Rotație: ACW

Voltaj: 12 v



Reference number

CodVarianta constr.
SBS0004Arrowhead
UD13650SAs-pl
490420 Briggs Stratton
494148 Briggs Stratton
494198 Briggs Stratton
497401 Briggs Stratton
499521 Briggs Stratton
499529 Briggs Stratton
691262 Briggs Stratton
795121 Briggs Stratton
112563Cargo
113602Cargo
8961Cevam
RS41077DELCO
213-03104Dixie
SG0543Ghibaudi
AM106883John Deere
AM38136John Deere
AM39285John Deere
LG490240John Deere
LG490420John Deere
LG497401John Deere
LG499521John Deere
LG691262John Deere
STZ2563Krauf
254246Kuhner
5746Lester
88213481Powermax
400.033.162.200Psh
106-10310Robert's
71-09-5746Wilson
STR88006Woodauto


Utilizat pentru

BrandModelTipAnObservatii
Briggs StrattonEngine[28A729]
Briggs StrattonEngine[28A728]
Briggs StrattonEngine[28A727]
Briggs StrattonEngine[28A726]
Briggs StrattonEngine[28A725]
Briggs StrattonEngine[28A724]
Briggs StrattonEngine[28A723]
Briggs StrattonEngine[28A722]
Briggs StrattonEngine[28A721]
Briggs StrattonEngine[28A720]
Briggs StrattonEngine[28A719]
Briggs StrattonEngine[28A718]
Briggs StrattonEngine[28A717]
Briggs StrattonEngine[28A716]
Briggs StrattonEngine[28A715]
Briggs StrattonEngine[28A714]
Briggs StrattonEngine[28A713]
Briggs StrattonEngine[28A712]
Cub CadetZ-Force 4401.2004-12.2006
Cub CadetZ-Force 1801.2003-12.2003
Cub CadetLT102401.2004-12.2004
Cub CadetLT102201.2004-12.2004
Cub CadetLT101801.2004-12.2004
Cub CadetGT122201.2004-12.2004
Cub CadetGMT-12501.1989-12.1990
Cub Cadet401601.1996-12.1996
Cub Cadet36401.2000-12.2002
Cub Cadet318501.1998-12.1998
Cub Cadet316501.1998-12.1999
Cub Cadet216501.1994-12.1999
Cub Cadet216401.1999-12.2001
Cub Cadet216001.1994-12.1997
Cub Cadet180001.1999-12.1999
Cub Cadet164101.1992-12.1997
Cub Cadet160001.1999-12.1999
Cub Cadet144001.1992-12.1997
Cub Cadet122001.1987-12.1988
Cub Cadet121501.1987-12.1988
Cub Cadet121201.2000-12.2001
Cub Cadet118001.2000-12.2001
Briggs StrattonEngine[28A799]
Briggs StrattonEngine[28A798]
Briggs StrattonEngine[28A797]
Briggs StrattonEngine[28A796]
Briggs StrattonEngine[28A795]
Briggs StrattonEngine[28A794]
Briggs StrattonEngine[28A793]
Briggs StrattonEngine[28A792]
Briggs StrattonEngine[28A791]
Briggs StrattonEngine[28A790]
Briggs StrattonEngine[28A789]
Briggs StrattonEngine[28A788]
Briggs StrattonEngine[28A787]
Briggs StrattonEngine[28A786]
Briggs StrattonEngine[28A785]
Briggs StrattonEngine[28A784]
Briggs StrattonEngine[28A783]
Briggs StrattonEngine[28A782]
Briggs StrattonEngine[28A781]
Briggs StrattonEngine[28A780]
Briggs StrattonEngine[28A779]
Briggs StrattonEngine[28A778]
Briggs StrattonEngine[28A777]
Briggs StrattonEngine[28A776]
Briggs StrattonEngine[28A775]
Briggs StrattonEngine[28A774]
Briggs StrattonEngine[28A773]
Briggs StrattonEngine[28A772]
Briggs StrattonEngine[28A771]
Briggs StrattonEngine[28A770]
Briggs StrattonEngine[28A769]
Briggs StrattonEngine[28A768]
Briggs StrattonEngine[28A767]
Briggs StrattonEngine[28A766]
Briggs StrattonEngine[28A765]
Briggs StrattonEngine[28A764]
Briggs StrattonEngine[28A763]
Briggs StrattonEngine[28A762]
Briggs StrattonEngine[28A761]
Briggs StrattonEngine[28A760]
Briggs StrattonEngine[28A759]
Briggs StrattonEngine[28A758]
Briggs StrattonEngine[28A757]
Briggs StrattonEngine[28A756]
Briggs StrattonEngine[28A755]
Briggs StrattonEngine[28A754]
Briggs StrattonEngine[28A753]
Briggs StrattonEngine[28A752]
Briggs StrattonEngine[28A751]
Briggs StrattonEngine[28A750]
Briggs StrattonEngine[28A749]
Briggs StrattonEngine[28A748]
Briggs StrattonEngine[28A747]
Briggs StrattonEngine[28A746]
Briggs StrattonEngine[28A745]
Briggs StrattonEngine[28A744]
Briggs StrattonEngine[28A743]
Briggs StrattonEngine[28A742]
Briggs StrattonEngine[28A741]
Briggs StrattonEngine[28A740]
Briggs StrattonEngine[28A739]
Briggs StrattonEngine[28A738]
Briggs StrattonEngine[28A737]
Briggs StrattonEngine[28A736]
Briggs StrattonEngine[28A735]
Briggs StrattonEngine[28A734]
Briggs StrattonEngine[28A733]
Briggs StrattonEngine[28A732]
Briggs StrattonEngine[28A731]
Briggs StrattonEngine[28A730]
Briggs StrattonEngine[280708]
Briggs StrattonEngine[28A711]
Briggs StrattonEngine[28A710]
Briggs StrattonEngine[28A709]
Briggs StrattonEngine[28A708]
Briggs StrattonEngine[28A707]
Briggs StrattonEngine[28A706]
Briggs StrattonEngine[28A705]
Briggs StrattonEngine[28A704]
Briggs StrattonEngine[28A703]
Briggs StrattonEngine[28A702]
Briggs StrattonEngine[28A701]
Briggs StrattonEngine[28A700]
Briggs StrattonEngine[280799]
Briggs StrattonEngine[280798]
Briggs StrattonEngine[280797]
Briggs StrattonEngine[280796]
Briggs StrattonEngine[280795]
Briggs StrattonEngine[280794]
Briggs StrattonEngine[280793]
Briggs StrattonEngine[280792]
Briggs StrattonEngine[280791]
Briggs StrattonEngine[280790]
Briggs StrattonEngine[280789]
Briggs StrattonEngine[280788]
Briggs StrattonEngine[280787]
Briggs StrattonEngine[280786]
Briggs StrattonEngine[280785]
Briggs StrattonEngine[280784]
Briggs StrattonEngine[280783]
Briggs StrattonEngine[280782]
Briggs StrattonEngine[280781]
Briggs StrattonEngine[280780]
Briggs StrattonEngine[280779]
Briggs StrattonEngine[280778]
Briggs StrattonEngine[280777]
Briggs StrattonEngine[280776]
Briggs StrattonEngine[280775]
Briggs StrattonEngine[280774]
Briggs StrattonEngine[280773]
Briggs StrattonEngine[280772]
Briggs StrattonEngine[280771]
Briggs StrattonEngine[280770]
Briggs StrattonEngine[280769]
Briggs StrattonEngine[280768]
Briggs StrattonEngine[280767]
Briggs StrattonEngine[280766]
Briggs StrattonEngine[280765]
Briggs StrattonEngine[280764]
Briggs StrattonEngine[280763]
Briggs StrattonEngine[280762]
Briggs StrattonEngine[280761]
Briggs StrattonEngine[280760]
Briggs StrattonEngine[280759]
Briggs StrattonEngine[280758]
Briggs StrattonEngine[280757]
Briggs StrattonEngine[280756]
Briggs StrattonEngine[280755]
Briggs StrattonEngine[280754]
Briggs StrattonEngine[280753]
Briggs StrattonEngine[280752]
Briggs StrattonEngine[280751]
Briggs StrattonEngine[280750]
Briggs StrattonEngine[280749]
Briggs StrattonEngine[280748]
Briggs StrattonEngine[280747]
Briggs StrattonEngine[280746]
Briggs StrattonEngine[280745]
Briggs StrattonEngine[280744]
Briggs StrattonEngine[280743]
Briggs StrattonEngine[280742]
Briggs StrattonEngine[280741]
Briggs StrattonEngine[280740]
Briggs StrattonEngine[280739]
Briggs StrattonEngine[280738]
Briggs StrattonEngine[280737]
Briggs StrattonEngine[280736]
Briggs StrattonEngine[280735]
Briggs StrattonEngine[280734]
Briggs StrattonEngine[280733]
Briggs StrattonEngine[280732]
Briggs StrattonEngine[280731]
Briggs StrattonEngine[280730]
Briggs StrattonEngine[280729]
Briggs StrattonEngine[280728]
Briggs StrattonEngine[280727]
Briggs StrattonEngine[280726]
Briggs StrattonEngine[280725]
Briggs StrattonEngine[280724]
Briggs StrattonEngine[280723]
Briggs StrattonEngine[280722]
Briggs StrattonEngine[280721]
Briggs StrattonEngine[280720]
Briggs StrattonEngine[280719]
Briggs StrattonEngine[280718]
Briggs StrattonEngine[280717]
Briggs StrattonEngine[280716]
Briggs StrattonEngine[280715]
Briggs StrattonEngine[280714]
Briggs StrattonEngine[280713]
Briggs StrattonEngine[280712]
Briggs StrattonEngine[280711]
Briggs StrattonEngine[280710]
Briggs StrattonEngine[252734]
Briggs StrattonEngine[252733]
Briggs StrattonEngine[252732]
Briggs StrattonEngine[252731]
Briggs StrattonEngine[252730]
Briggs StrattonEngine[252729]
Briggs StrattonEngine[252728]
Briggs StrattonEngine[252727]
Briggs StrattonEngine[252726]
Briggs StrattonEngine[252725]
Briggs StrattonEngine[252724]
Briggs StrattonEngine[252723]
Briggs StrattonEngine[252722]
Briggs StrattonEngine[252721]
Briggs StrattonEngine[252720]
Briggs StrattonEngine[252719]
Briggs StrattonEngine[252718]
Briggs StrattonEngine[252717]
Briggs StrattonEngine[252716]
Briggs StrattonEngine[252715]
Briggs StrattonEngine[252714]
Briggs StrattonEngine[252713]
Briggs StrattonEngine[252712]
Briggs StrattonEngine[252711]
Briggs StrattonEngine[252710]
Briggs StrattonEngine[252709]
Briggs StrattonEngine[252708]
Briggs StrattonEngine[252707]
Briggs StrattonEngine[252706]
Briggs StrattonEngine[252705]
Briggs StrattonEngine[252704]
Briggs StrattonEngine[252703]
Briggs StrattonEngine[252702]
Briggs StrattonEngine[252701]
Briggs StrattonEngine[252700]
Briggs StrattonEngine[220799]
Briggs StrattonEngine[220798]
Briggs StrattonEngine[220797]
Briggs StrattonEngine[220796]
Briggs StrattonEngine[220795]
Briggs StrattonEngine[220794]
Briggs StrattonEngine[220793]
Briggs StrattonEngine[220792]
Briggs StrattonEngine[220791]
Briggs StrattonEngine[220790]
Briggs StrattonEngine[220789]
Briggs StrattonEngine[220788]
Briggs StrattonEngine[220787]
Briggs StrattonEngine[220786]
Briggs StrattonEngine[220785]
Briggs StrattonEngine[220784]
Briggs StrattonEngine[220783]
Briggs StrattonEngine[220782]
Briggs StrattonEngine[220781]
Briggs StrattonEngine[220780]
Briggs StrattonEngine[220779]
Briggs StrattonEngine[220778]
Briggs StrattonEngine[220777]
Briggs StrattonEngine[220776]
Briggs StrattonEngine[220775]
Briggs StrattonEngine[220774]
Briggs StrattonEngine[220773]
Briggs StrattonEngine[220772]
Briggs StrattonEngine[220771]
Briggs StrattonEngine[220770]
Briggs StrattonEngine[220769]
Briggs StrattonEngine[220768]
Briggs StrattonEngine[220767]
Briggs StrattonEngine[220766]
Briggs StrattonEngine[220765]
Briggs StrattonEngine[220764]
Briggs StrattonEngine[220763]
Briggs StrattonEngine[220762]
Briggs StrattonEngine[220761]
Briggs StrattonEngine[220760]
Briggs StrattonEngine[220759]
Briggs StrattonEngine[220758]
Briggs StrattonEngine[220757]
Briggs StrattonEngine[220756]
Briggs StrattonEngine[220755]
Briggs StrattonEngine[220754]
Briggs StrattonEngine[220753]
Briggs StrattonEngine[220752]
Briggs StrattonEngine[220751]
Briggs StrattonEngine[220750]
Briggs StrattonEngine[220749]
Briggs StrattonEngine[220748]
Briggs StrattonEngine[220747]
Briggs StrattonEngine[220746]
Briggs StrattonEngine[220745]
Briggs StrattonEngine[220744]
Briggs StrattonEngine[220743]
Briggs StrattonEngine[220742]
Briggs StrattonEngine[220741]
Briggs StrattonEngine[220740]
Briggs StrattonEngine[220739]
Briggs StrattonEngine[220738]
Briggs StrattonEngine[220737]
Briggs StrattonEngine[220736]
Briggs StrattonEngine[220735]
Briggs StrattonEngine[220734]
Briggs StrattonEngine[220733]
Cub Cadet117001.2000-12.2003
Briggs StrattonEngine[351799]
Briggs StrattonEngine[350400]
JOHN DEERE10801.1979-12.1985
JOHN DEERE11101.1979-12.1985
JOHN DEERE111H01.1982-12.1984
JOHN DEERE112L01.1985-12.1985
JOHN DEERE250G
JOHN DEERE440G
JOHN DEERE550G
JOHN DEEREL11801.2004-12.2005
JOHN DEEREL12001.2003-12.2005
JOHN DEERELT16601.1998-12.2001
JOHN DEERELTR15501.2000-12.2001
JOHN DEERELTR16601.1999-12.2001
JOHN DEERES204601.1999-12.2001
JOHN DEERESabre 1642G V-Twin01.1998-12.1998
JOHN DEERESabre 1642H V-Twin01.1998-12.1999
JOHN DEERESabre 1842GV01.1998-12.1999
JOHN DEERESabre 1842HV01.1998-12.1999
JOHN DEERESabre 1846HMS01.2000-12.2001
JOHN DEERESabre 1846HV01.2000-12.2001
JOHN DEERESabre 1848GV01.1998-12.1999
JOHN DEERESabre 1848HV01.1998-12.1999
JOHN DEERESabre 2046HS01.2000-12.2001
JOHN DEERESabre 2046HV01.2000-12.2001
JOHN DEERESabre 2048HV01.1998-12.1999
JOHN DEERESabre 2254HV01.1998-12.1999
JOHN DEEREZ24501.2008-12.2012
JOHN DEEREZ42501.2007-12.2011
Scott'sL204801.2002-12.2002
Scott'sL254801.2002-12.2002
Scott'sS204601.1999-12.2001
Scott'sS254601.1999-12.2000
Toro11-4201.1978-12.1985
Toro11-4401.1981-12.1985
Toro11-4401.1986-12.1987
Toro12-4401.1988-12.1988
Toro190-DH01.2000-12.2004
Toro212-501.1989-12.1991
Toro212-5SB01.1990-12.1991
Toro216-H01.1990-12.1990
Toro246-H01.1992-12.1993
ToroDH 22001.2005-12.2009
ToroHMR-120001.1989-12.1989
ToroSand Pro 500001.1992-12.1993
ToroZ480001.2007-12.2009
ToroZ520001.2007-12.2009
ToroZX48001.2005-12.2005
ToroZX48001.2006-12.2007
Cub CadetGMT-15001.1989-12.1990
Briggs StrattonEngine[280709]
Briggs StrattonEngine[280707]
Briggs StrattonEngine[280706]
Briggs StrattonEngine[280705]
Briggs StrattonEngine[280704]
Briggs StrattonEngine[280703]
Briggs StrattonEngine[280702]
Briggs StrattonEngine[280701]
Briggs StrattonEngine[280700]
Briggs StrattonEngine[252799]
Briggs StrattonEngine[252798]
Briggs StrattonEngine[252797]
Briggs StrattonEngine[252796]
Briggs StrattonEngine[252795]
Briggs StrattonEngine[252794]
Briggs StrattonEngine[252793]
Briggs StrattonEngine[252792]
Briggs StrattonEngine[252791]
Briggs StrattonEngine[252790]
Briggs StrattonEngine[252789]
Briggs StrattonEngine[252788]
Briggs StrattonEngine[252787]
Briggs StrattonEngine[252786]
Briggs StrattonEngine[252785]
Briggs StrattonEngine[252784]
Briggs StrattonEngine[252783]
Briggs StrattonEngine[252782]
Briggs StrattonEngine[252781]
Briggs StrattonEngine[252780]
Briggs StrattonEngine[252779]
Briggs StrattonEngine[252778]
Briggs StrattonEngine[252777]
Briggs StrattonEngine[252776]
Briggs StrattonEngine[252775]
Briggs StrattonEngine[252774]
Briggs StrattonEngine[252773]
Briggs StrattonEngine[252772]
Briggs StrattonEngine[252771]
Briggs StrattonEngine[252770]
Briggs StrattonEngine[252769]
Briggs StrattonEngine[252768]
Briggs StrattonEngine[252767]
Briggs StrattonEngine[252766]
Briggs StrattonEngine[252765]
Briggs StrattonEngine[252764]
Briggs StrattonEngine[252763]
Briggs StrattonEngine[252762]
Briggs StrattonEngine[252761]
Briggs StrattonEngine[252760]
Briggs StrattonEngine[252759]
Briggs StrattonEngine[252758]
Briggs StrattonEngine[252757]
Briggs StrattonEngine[252756]
Briggs StrattonEngine[252755]
Briggs StrattonEngine[252754]
Briggs StrattonEngine[252753]
Briggs StrattonEngine[252752]
Briggs StrattonEngine[252751]
Briggs StrattonEngine[252750]
Briggs StrattonEngine[252749]
Briggs StrattonEngine[252748]
Briggs StrattonEngine[252747]
Briggs StrattonEngine[252746]
Briggs StrattonEngine[252745]
Briggs StrattonEngine[252744]
Briggs StrattonEngine[252743]
Briggs StrattonEngine[252742]
Briggs StrattonEngine[252741]
Briggs StrattonEngine[252740]
Briggs StrattonEngine[252739]
Briggs StrattonEngine[252738]
Briggs StrattonEngine[252737]
Briggs StrattonEngine[252736]
Briggs StrattonEngine[252735]
Briggs StrattonEngine[220732]
Briggs StrattonEngine[220731]
Briggs StrattonEngine[220730]
Briggs StrattonEngine[220729]
Briggs StrattonEngine[220728]
Briggs StrattonEngine[220727]
Briggs StrattonEngine[220726]
Briggs StrattonEngine[220725]
Briggs StrattonEngine[220724]
Briggs StrattonEngine[220723]
Briggs StrattonEngine[220722]
Briggs StrattonEngine[220721]
Briggs StrattonEngine[220720]
Briggs StrattonEngine[220719]
Briggs StrattonEngine[220718]
Briggs StrattonEngine[220717]
Briggs StrattonEngine[220716]
Briggs StrattonEngine[220715]
Briggs StrattonEngine[220714]
Briggs StrattonEngine[220713]
Briggs StrattonEngine[220712]
Briggs StrattonEngine[220711]
Briggs StrattonEngine[220710]
Briggs StrattonEngine[220709]
Briggs StrattonEngine[220708]
Briggs StrattonEngine[220707]
Briggs StrattonEngine[220706]
Briggs StrattonEngine[220705]
Briggs StrattonEngine[220704]
Briggs StrattonEngine[220703]
Briggs StrattonEngine[220702]
Briggs StrattonEngine[220701]
Briggs StrattonEngine[220700]


Copyright AES Dand Auto S.R.L. 2018 © Toate drepturile rezervate
www.aes-auto.ro folosește cookie-uri.
Prin continuarea navigării ești de acord cu utilizare a acestor informatii


Sunt de acord   Informatii suplimentare