S9219(LETRIKA)


Cod: S9219(LETRIKA)

Categorie: Electromotoare

Varianta constr.: Iskra / Letrika

Supplier: Letrika

PREMIUM LINE

Brand new OEM ISKRA / LETRIKA Starter


a: 92.00 mm

b: 21.20 mm

Numărul dinților: 10

Numărul găuri prindere: 3

Numărul găurilor filetate: 0

Putere: 2.8

Rotație: CW

Voltaj: 12 v



Reference number

CodVarianta constr.
C000900060130Agco
UD11898(LETRIKA)SAs-pl
AES1115Autoelectro
AES2112Autoelectro
AES5152Autoelectro
0001362067 Bosch
0986022750Bosch
9007044014 Bosch
110462Cargo
K308650Case
8040 Cevam
8048Cevam
6005706633Claas
19083013DELCO
DRS3197DELCO
260-62157Dixie
265-50100Dixie
TS-4014Dixie
538501 Ducellier
33381Eai
25-0064Elstock
220737Era
K262761Fiat
702000150Ford
703F11000AA Ford
71YB11000AA Ford
81AB10300UBFord
C6NF11000A Ford
C7NN11000A Ford
C7NN11000B Ford
D0NN11000A Ford
D0NN11000B Ford
D1NN11000AFord
D2NN11000BFord
D4NN11000B Ford
D7NN11000BFord
D8NN11000BA Ford
D8NN11000CA Ford
D8NN11000CB Ford
D8NN11000CE Ford
D9NN11000AA Ford
SG0148Ghibaudi
CS987Hc Parts
S13-61 Hitachi
S13-61A Hitachi
11.130.579 Iskra / Letrika
11.130.624 Iskra / Letrika
AZJ3182 Iskra / Letrika
AZJ3198 Iskra / Letrika
IS0579 Iskra / Letrika
STL0200Krauf
10200LKuhner
10987LKuhner
26137Lucas
26147 Lucas
26147A Lucas
26147H Lucas
26147J Lucas
26147M Lucas
26189 Lucas
26189A Lucas
26189F Lucas
26211 Lucas
26211A Lucas
26211A/L Lucas
26211DLucas
26211ELucas
26211HLucas
26211L Lucas
26211M Lucas
26211N Lucas
26211QLucas
26211T Lucas
26211U Lucas
26213 Lucas
26213A Lucas
26227 Lucas
26227A Lucas
26227DLucas
26227E Lucas
26227F Lucas
26227HLucas
26227JLucas
26227KLucas
26227N Lucas
26227Q Lucas
26227R Lucas
26227V Lucas
26291 Lucas
26316 Lucas
26330 Lucas
26338 Lucas
26339 Lucas
26339A Lucas
26339B Lucas
26339D Lucas
26339H Lucas
26339K Lucas
26352 Lucas
26364 Lucas
26395 Lucas
26395A Lucas
26395B Lucas
26395D Lucas
26395E Lucas
26395H Lucas
26399Lucas
26925 Lucas
26925155ALucas
26925155B Lucas
27426 Lucas
27500 Lucas
27500A Lucas
27500J Lucas
27515A Lucas
27569 Lucas
27569A Lucas
27614Lucas
LRS00115Lucas
LRS00129Lucas
LRS00134Lucas
LRS00212Lucas
LRS00552Lucas
LRS115Lucas
LRS129Lucas
LRS134Lucas
LRS212Lucas
LRS552Lucas
NSB520 Lucas
S5012 Lucas
26925060DMagneti Marelli
63227528 Magneti Marelli
63227569 Magneti Marelli
MSN202 Magneti Marelli
MSN531 Magneti Marelli
9142765 Magneton
9142766Magneton
9144965Magneton
MS 228Mahle
MS 346Mahle
MS346 Mahle
82005342 New Holland
83918688New Holland
83949348New Holland
83981923New Holland
87318759New Holland
8212669Powermax
8213206Powermax
205000212Prestolite
20500212Prestolite
66925335Prestolite
590.001.103Psh
590.007.103Psh
590.554.103Psh
590.559.103Psh
182-30396Robert's
16608N-M50Wai / Transpo
16608RWai / Transpo
91-17-8862Wilson
91-17-8882Wilson
LETIS0579Woodauto
STR25012Woodauto


Utilizat pentru

BrandModelTipAnObservatii
NEW HOLLAND8000[256C.I.]01.1965-12.1972
NEW HOLLAND8000[201C.I.]01.1965-12.1972
NEW HOLLAND8000[175C.I.]01.1965-12.1972
NEW HOLLAND8000[158C.I.]01.1965-12.1972
NEW HOLLAND7910 6.501.1982-12.1987
NEW HOLLAND7810 6.501.1988-12.1991
NEW HOLLAND774
NEW HOLLAND7710 4.401.1981-12.1991
NEW HOLLAND7700[401C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND7700[256C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND7700[201C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND764
NEW HOLLAND7610 4.401.1981-12.1991
NEW HOLLAND7600[401C.I.]01.1975-12.1980
NEW HOLLAND7600[256C.I.]01.1975-12.1980
NEW HOLLAND7600[201C.I.]01.1975-12.1980
NEW HOLLAND754
NEW HOLLAND7410
NEW HOLLAND7000[401C.I.]01.1965-12.1972
NEW HOLLAND7000[256C.I.]01.1965-12.1972
NEW HOLLAND7000[201C.I.]01.1965-12.1972
NEW HOLLAND7000[175C.I.]01.1965-12.1972
NEW HOLLAND7000[158C.I.]01.1965-12.1972
NEW HOLLAND6810 4.401.1988-12.1991
NEW HOLLAND671001.1979-12.1988
NEW HOLLAND6700[401C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND6700[256C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND6700[201C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND6610 4.301.1979-12.1988
NEW HOLLAND6600[401C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND6600[256C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND6600[201C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND655E01.1996-01.1997
NEW HOLLAND655A01.1996-01.1997
NEW HOLLAND655[4-304D]01.1996-01.1997
NEW HOLLAND654
NEW HOLLAND6410
NEW HOLLAND622
NEW HOLLAND620
NEW HOLLAND5900
NEW HOLLAND5700
NEW HOLLAND5610 4.201.1979-12.1991
NEW HOLLAND5600[401C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND5600[256C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND5600[201C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND550
NEW HOLLAND5000[401C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND5000[256C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND5000[201C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND5000[175C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND5000[158C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND4630 3.301.1990-12.1995
NEW HOLLAND4610 3.301.1981-12.1995
NEW HOLLAND4600[401C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND4600[256C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND4600[201C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND4130H 3.301.1990-12.1995
NEW HOLLAND4130 3.301.1990-12.1995
NEW HOLLAND4110 3.301.1981-12.1985
NEW HOLLAND4100[401C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND4100[256C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND4100[201C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND4000[401C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND4000[256C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND4000[201C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND4000[175C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND4000[158C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND3930H
NEW HOLLAND3930
NEW HOLLAND3910H
NEW HOLLAND391001.1982-12.1989
NEW HOLLAND3910
NEW HOLLAND3900
NEW HOLLAND3610
NEW HOLLAND3430 3.101.1990-12.1995
NEW HOLLAND3310x401.1982-
NEW HOLLAND331001.1982-
NEW HOLLAND3230
NEW HOLLAND3000[401C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND3000[256C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND3000[201C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND3000[175C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND3000[158C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND291001.1982-12.1989
NEW HOLLAND2810
NEW HOLLAND2610 3.1
NEW HOLLAND2514E[256C.I.]
NEW HOLLAND2310
NEW HOLLAND2000[401C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND2000[256C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND2000[201C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND2000[175C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND2000[158C.I.]01.1965-12.1975
NEW HOLLAND1164
NEW HOLLAND1112
MUIRHILLM-H121
MATBROY60
MATBROY300
MATBROWT
MATBROS80
MATBRO80
MATBRO260
MATBRO240
MATBRO220
MATBRO200
MATBRO150
MATBRO120
MATBRO100
JCB807B[6-354]01.1973-12.1985
JCB807[6-354]01.1973-12.1985
JCB806B[4-248]01.1973-01.1985
JCB806[4-248]01.1973-01.1985
JCB805[4.236]01.1976-01.1978
Ingersoll RandDR250S01.1976-
Ingersoll RandDR175S01.1976-
Ingersoll RandDR140S01.1976-
Ingersoll Rand250LS01.1976-
Ingersoll Rand175SL01.1976-
Ingersoll Rand140SL01.1976-
FORDEngine[2627T]
DENNISDominat01.1972-01.1979
DENNISBULKMASTER01.1972-01.1979
COMPAIR180GT01.1976-
COMPAIR152GT01.1976-
CASE1694[330102]
CASE1694[330001]
CASE169401.1984-01.1987
CASE1690 2WD01.1984-01.1985
CASE1690[330102]
CASE1690[330001]
CASE1594 2WD01.1984-01.1988
CASE1594[330002]
CASE1494 2WD01.1984-01.1987
CASE1412[455011]
CASE1410[455011]
CASE1394 2WD01.1984-01.1988
BUHRER2001.1972-01.1973
BARBER GREENESB3001.1976-
BARBER GREENESB14001.1976-
BARBER GREENESB13101.1976-
BARBER GREENESA14101.1976-
AVELING BARFORDVXC01101.1977-
AVELING BARFORDVSA01.1977-
AVELING BARFORDVS01.1969-01.1973
AVELING BARFORDVP VIBRATORY01.1969-01.1973
AVELING BARFORDTR01.1965-01.1979
AVELING BARFORDTD01.1980-
AVELING BARFORDPTR01.1972-01.1976
AVELING BARFORDPR1501.1977-01.1978
AVELING BARFORDPM2001.1977-01.1978
AVELING BARFORDGN01.1965-01.1979
AVELING BARFORDGD401.1972-01.1976
AVELING BARFORDGC401.1972-01.1976
AVELING BARFORDDC01.1980-
NEW HOLLAND8000[401C.I.]01.1965-12.1972
NEW HOLLAND8200
NEW HOLLAND8210 6.501.1982-12.1991
NEW HOLLAND8401
NEW HOLLAND8530
NEW HOLLAND8600[201C.I.]01.1975-12.1980
NEW HOLLAND8600[256C.I.]01.1975-12.1980
NEW HOLLAND8600[401C.I.]01.1975-12.1980
NEW HOLLAND8630
NEW HOLLAND8700[201C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND8700[256C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND8700[401C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND8730 6.501.1989-12.1993
NEW HOLLAND8830 6.501.1989-12.1993
NEW HOLLAND9000 6.5[401C.I.]01.1969-12.1972
NEW HOLLAND910
NEW HOLLAND912
NEW HOLLAND944
NEW HOLLAND9600[201C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND9600[256C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND9600[401C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND96401.1979-
NEW HOLLAND9700[201C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND9700[256C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND9700[401C.I.]01.1979-
NEW HOLLAND974
NEW HOLLANDTrench[201C.I.]
NEW HOLLANDTW 10 6.5[401C.I.]01.1979-12.1982
NEW HOLLANDTW 1164
NEW HOLLANDTW 1184
NEW HOLLANDTW 15 6.501.1983-12.1989
NEW HOLLANDTW 20 6.5[401C.I.]01.1979-12.1982
NEW HOLLANDTW 25 6.501.1983-12.1989
NEW HOLLANDTW 30 6.5[401C.I.]01.1979-12.1982
NEW HOLLANDTW 35 6.501.1983-12.1989
NEW HOLLANDTW 5 6.501.1985-12.1989
RELIANCE MERCURYRM40
RELIANCE MERCURYRM50
RELIANCE MERCURYRM60
RELIANCE MERCURYRM70
SANDERSONSB
Weatherill22HB
WeatherillS3/1
WeatherillS3/2
WeatherillS3/3


Copyright AES Dand Auto S.R.L. 2018 © Toate drepturile rezervate
www.aes-auto.ro folosește cookie-uri.
Prin continuarea navigării ești de acord cu utilizare a acestor informatii


Sunt de acord   Informatii suplimentare