S0761S


Cod: S0761S

Categorie: Electromotoare

Varianta constr.: Bosch

Supplier: As-pl

: 0001362067

STANDARD LINE

Brand new AS-PL Starter motor



a: 92.00 mm

b: 21.00 mm

C.1: 11.00 [mm]

C.2: 11.00 [mm]

C.3: 11.00 [mm]

L.1: 293.00

Numărul dinților: 10

Numărul găuri prindere: 3

Numărul găurilor filetate: 0

O.1: 103.50

O.2: 146.00

O.3: 103.50

Putere: 2.80

Rotație: CW

Voltaj: 12 v



Reference number

CodVarianta constr.
ALTE5803EFFE
STRL0253EFFE
STRS0743EFFE
CGB-23520Ainde
UD16576SAs-pl
0001359104 Bosch
0001362067 Bosch
0986022750Bosch
110462Cargo
116137Cargo
CST25102ASCasco
CST25102GSCasco
8048Cevam
19083013DELCO
260-62157Dixie
EAA-111518Eaa
33379Eai
25-0064Elstock
220737Era
D1NN-11000-AFord
D2NN-11000-BFord
D4NN-11000-B Ford
D7NN-11000-BFord
D8NN-11000-BA Ford
D8NN-11000-CA Ford
D8NN-11000-CE Ford
D9NN-11000-AA Ford
FONN-11000-CA Ford
GG5Ford
SG0148Ghibaudi
CS200Hc Parts
8EA726026-001Hella
11.130.579 Iskra / Letrika
AZJ3182 Iskra / Letrika
IS0579 Iskra / Letrika
STB1987Krauf
10200LKuhner
10200PKuhner
23669Lucas
26211 Lucas
26211A Lucas
26211DLucas
26211ELucas
26211HLucas
26211L Lucas
26211N Lucas
26211QLucas
26211T Lucas
26211U Lucas
26338A Lucas
26338B Lucas
26338D Lucas
26338F Lucas
26339 Lucas
26339A Lucas
26339B Lucas
26339D Lucas
26339ELucas
26339F Lucas
26339H Lucas
26395 Lucas
26395A Lucas
26395B Lucas
26395D Lucas
26395E Lucas
26395F Lucas
26925 Lucas
27500 Lucas
27500BLucas
27500DLucas
27500ELucas
27500LLucas
27569 Lucas
27569A Lucas
27569B Lucas
27569DLucas
27569ELucas
27614Lucas
LRS00212Lucas
LRS212Lucas
72735974Mahle
MS 346Mahle
MS346 Mahle
88212669Powermax
20500212Prestolite
590.001.103Psh
20405201Real
120-30272Robert's
STM2003Rollco
6025102Sando
MAV3620SIOM
MAV3810SIOM
MS228 Wai / Transpo
STR25031Woodauto


Utilizat pentru

BrandModelTipAnObservatii
NEW HOLLAND8340T01.1994-12.1997
NEW HOLLAND834001.1992-12.1997
NEW HOLLAND824001.1992-12.1996
NEW HOLLAND804001.1985-
NEW HOLLAND784001.1992-12.1997
NEW HOLLAND774001.1992-12.1997
NEW HOLLAND664001.1992-12.1997
NEW HOLLAND564001.1992-12.1997
NEW HOLLAND463001.1990-12.1997
HYDREMA505
HY-MAC60501.1970-12.1973
HY-MAC57001.1970-12.1973
HY-MAC50501.1970-12.1973
HY-MAC37001.1970-12.1973
HY-MAC30801.1970-12.1973
HY-MAC30701.1970-12.1973
HY-MAC27001.1970-
HY-MAC10501.1970-12.1972
HedenFC1000
FORDTW-3501.1983-12.1989
FORDTW-3001.1979-12.1982
FORDTW-2501.1983-12.1989
FORDTW-2001.1979-12.1982
FORDTW-1501.1983-12.1987
FORDTW-1001.1979-12.1982
FORD970001.1977-12.1979
FORD960001.1973-12.1976
FORD883001.1990-12.1993
FORD873001.1990-12.1993
FORD870001.1977-12.1979
FORD863001.1990-12.1993
FORD860001.1973-12.1976
FORD8340T01.1994-12.1997
FORD834001.1992-12.1997
FORD824001.1992-12.1996
FORD821001.1982-12.1991
FORD810001.1979-12.1981
FORD784001.1992-12.1997
FORD781001.1988-12.1991
FORD774001.1992-12.1997
FORD771001.1981-12.1988
FORD770001.1976-12.1981
FORD761001.1982-12.1988
FORD760001.1975-12.1977
FORD700001.1972-12.1975
FORD671001.1981-12.1988
FORD670001.1976-12.1981
FORD664001.1992-12.1997
FORD661001.1981-12.1988
FORD660001.1975-12.1981
FORD655C
FORD655
FORD564001.1992-12.1997
FORD561001.1981-12.1991
FORD560001.1975-12.1981
FORD500001.1965-12.1975
FORD483001.1990-12.1993
FORD461001.1981-12.1989
FORD460001.1975-12.1981
FORD413001.1990-12.1995
FORD411001.1981-12.1989
FORD410001.1975-12.1981
FORD400001.1964-12.1975
FORD391001.1982-12.1984
FORD361001.1981-12.1983
FORD360001.1975-12.1981
FORD300001.1964-12.1975
FORD291001.1981-12.1984
FORD260001.1975-12.1981
FORD200001.1964-12.1975
David Brown1412
David Brown1410
CASE580F


Copyright AES Dand Auto S.R.L. 2018 © Toate drepturile rezervate
www.aes-auto.ro folosește cookie-uri.
Prin continuarea navigării ești de acord cu utilizare a acestor informatii


Sunt de acord   Informatii suplimentare