A9088


Cod: A9088

Categorie: Alternatoare

Varianta constr.: Iskra / Letrika

Supplier: As-pl

STANDARD LINE

Brand new AS-PL Alternator



a: 33.50 mm

Amp.: 33 A

b: 10.00 mm

c: 82.50 mm

D.2: 8.50

D.3: 8.50

Fulie: AP

L.1: 160.00

O.d.1: 46.00

Voltaj: 12 v

D.1: M8x1.25

Numar caneluri fulie: 1



Reference number

CodVarianta constr.
ALTS1513EFFE
UD02252AAs-pl
0120339502 Bosch
0120339503 Bosch
0120339504 Bosch
0120339506 Bosch
0120339509 Bosch
0120339510 Bosch
0120389502 Bosch
0120389503Bosch
9120331502Bosch
9120331901Bosch
9120331913Bosch
110178Cargo
CAL25105Casco
CAL25105ASCasco
CAL25105ESCasco
CAL25105GSCasco
CAL25105OSCasco
CAL25105RSCasco
2101 Cevam
2157Cevam
516011Ducellier
75570Eai
75576Eai
210343Era
1504563 Ford
1537179 Ford
5003897 Ford
69EB10346AD Ford
74DB10436A Ford
76BB10300EAFord
76BB10300ED Ford
77FB10300FAFord
77FB10300FBFord
9031701Friesen
9090292Friesen
CA17HHc Parts
11.201.067 Iskra / Letrika
11.201.272 Iskra / Letrika
AAG1111 Iskra / Letrika
AAK4116Iskra / Letrika
IA0067 Iskra / Letrika
3015KKuhner
3017KKuhner
3017LKuhner
30190RIKuhner
30190RILKuhner
30293RIKuhner
30293RILKuhner
11.0017Lauber
23590 Lucas
MG 372Mahle
89212637Powermax
9212637Powermax
20130142Prestolite
20130192Prestolite
66021543Prestolite
20105501BNReal
20105501OEReal
2025105Sando
ALT3600SIOM
ALT3610SIOM
ALT7540SIOM
14029NWai / Transpo
14037NWai / Transpo


Utilizat pentru

BrandModelTipAnObservatii
MorrisMarina 1.310.1978-10.1980
MorrisMarina 1.304.1971-06.1975
MorrisItal 1.707.1980-03.1984
MorrisItal 1.307.1980-03.1984
MGMidget 1.501.1975-01.1979
MGMidget 1.509.1974-12.1979
MGMidget 1.301.1974-01.1974
MGMGC 2.9
MGMGB 1.801.1974-01.1979
MGMGB 1.801.1974-01.1974
MGMGB 1.801.1972-01.1973
MGMGB 1.8
LotusEuropa 1.601.1971-01.1971
LotusEuropa 1.6
LotusEsprit 2.2[910]01.1983-01.1984
LotusEsprit 2.201.1982-01.1982
LotusEsprit 2.201.1981-
LotusEsprit 2.201.1980-01.1984
LotusEsprit 2.0[907]01.1976-01.1979
LotusElise 2.0[907]01.1976-01.1979
LotusElan 1.601.1971-01.1973
LotusElan 1.6
LotusEclat 2.0[907]01.1976-01.1979
FORDTransit 2.4 D[4AA]11.1977-09.1985
FORDTransit 2.3 FT 10011.1971-09.1978
FORDTransit 1.7 FT100[EY]04.1971-03.1978
FORDTransit 1.7[EY]04.1971-03.1978
FORDTransit 1.701.1971-05.1973
FORDTransit 1.7
FORDTransit 1.5[EX]01.1971-05.1973
FORDTransit 1.5[EX]
FORDEscort 1.3 1300[J3D]06.1970-02.1976
FORDEscort 1.3 1300[J2]06.1970-02.1976
FORDEscort 1.3 1300[J1F]09.1973-02.1976
FORDEscort 1.3[KL13H]04.1975-01.1979
FORDEscort 1.3[J3]12.1974-08.1980
FORDEscort 1.3[J2]03.1979-08.1980
FORDEscort 1.3[J2]12.1974-08.1980
FORDEscort 1.3[J1]08.1976-07.1981
FORDEscort 1.3[J1F]12.1974-08.1980
FORDEscort 1.1 1100[G2]06.1970-02.1976
FORDEscort 1.1 1100[G1]06.1970-02.1976
FORDEscort 1.1 1100[G1]
FORDEscort 1.1[G2]12.1974-08.1980
FORDEscort 1.1[G1]06.1975-08.1980
FORDEscort 1.1[G1]12.1974-08.1980
FORDCortina 2.0 200010.1970-03.1972
FORDCortina 1.6 1600 GT10.1970-03.1972
FORDCortina 1.6 160010.1970-03.1972
FORDCortina 1.6 1600
FORDCortina 1.3 130010.1970-03.1972
FORDCortina 1.3 1300
FORDCapri 1.3 1300[KL13L]
FORDCapri 1.3 1300[EV13L]
FORDCapri 1.3 1300[EV13H]01.1971-12.1972
CASETD8
CASETD6
CASEBTD 8
CASEBTD 6
CASEB165
CASEB100
CASE996
CASE990
CASE88501.1972-01.1983
CASE78401.1982-
CASE68401.1982-
CASE67401.1972-
CASE58401.1982-
CASE57401.1972-
CASE500
CASE474
CASE45401.1972-
CASE384
CASE1412
CASE1410
CASE1212
CASE1210
AustinMini 11.3 1275 GT
AustinMini 1.1 1100 Special[10H]01.1976-08.1981
AustinMini 1.0 1000[99H]
AustinMini 1.0 1000
AustinMini 0.85 850
AustinMaxi 1.8 1750[17H]
AustinMaxi 1.8 175010.1972-10.1980
AustinMaxi 1.7 1750[17H]10.1980-12.1982
AustinMaxi 1.5 1500[14H]
AustinMariner 1.801.1973-01.1975
AustinAllegro 1.7[17LA]01.1975-10.1979
AustinAllegro 1.708.1979-03.1982
AustinAllegro 1.5[14H]08.1975-03.1982
AustinAllegro 1.5[14H]05.1973-03.1982
AustinAllegro 1.3[12L]08.1975-03.1983
AustinAllegro 1.3[12L]01.1975-10.1979
AustinAllegro 1.3[12H]01.1979-10.1983
AustinAllegro 1.3[12H]05.1973-03.1982
AustinAllegro 1.1[10H]01.1975-10.1979
AustinAllegro 1.1[10H]05.1973-10.1981
Austin1300 MK 1.3 GT
Austin1300 MK 1.3
Austin1100 MK 1.1
MorrisMarina 1.3 130010.1975-09.1978
MorrisMarina 1.3 130003.1978-10.1980
MorrisMarina 1.711.1978-06.1980
MorrisMarina 1.804.1971-12.1979
MorrisMarina 1.804.1971-09.1975
MorrisMarina 1.804.1971-12.1975
MorrisMarina 1.8 180004.1971-10.1975
MorrisMarina 1.8 TC04.1971-12.1975
PLYMOUTHCricket 1.501.1971-01.1971
PLYMOUTHCricket 1.501.1972-01.1973
TALBOTSunbeam 1.3[JB]07.1977-04.1981
TALBOTSunbeam 1.6[TB]10.1978-04.1981
TriumphSpitfire 1.501.1973-01.1974
TriumphSpitfire 1.5[FM11]01.1975-01.1980
TriumphSpitfire 1.5[FP]01.1975-01.1979
TriumphSpitfire 1.5[W]01.1980-01.1980
TriumphSpitfire MK 1.3[FM3]01.1971-12.1972
TriumphTR 250 2.5
TriumphTR 6 2.5
TriumphTR 6 2.501.1971-01.1972
TriumphTR 6 2.501.1973-01.1973
TriumphTR 6 2.5[CF1]01.1972-12.1976
VAUXHALLChevette 1.3[13N]03.1975-12.1985
VAUXHALLChevette 1.3[13S]03.1975-12.1985
VAUXHALLFirenza 1.301.1971-10.1973
VAUXHALLViva 1.310.1971-10.1975
VAUXHALLViva 1.310.1975-10.1979


Copyright AES Dand Auto S.R.L. 2018 © Toate drepturile rezervate
www.aes-auto.ro folosește cookie-uri.
Prin continuarea navigării ești de acord cu utilizare a acestor informatii


Sunt de acord   Informatii suplimentare