A0004


Cod: A0004

Categorie: Alternatoare

Varianta constr.: Bosch

Supplier: As-pl

: 0120339514

STANDARD LINE

Brand new AS-PL Alternator



a: 78.00 mm

Amp.: 33 A

b: 56.00 mm

D.2: 8.50

Fulie: AP

L.1: 161.00

O.d.1: 46.00

Voltaj: 12 v

D.1: 8.50

Numar caneluri fulie: 1



Reference number

CodVarianta constr.
ALTF9483EFFE
ALTL2293EFFE
ALTL229HQ3EFFE
ALTL229L3EFFE
PRAF9483EFFE
PRAL2293EFFE
PRAL229HQ3EFFE
PRAL229L3EFFE
CGB-10096Ainde
CGB-10096RAinde
CGB-3280633Ainde
A0004 As-pl
AEA5184Autoelectro
0120300514 Bosch
0120339514 Bosch
0120339531 Bosch
0986030130Bosch
110641Cargo
CAL21101Casco
CAL21101ASCasco
CAL21101ESCasco
CAL21101GSCasco
CAL21101OSCasco
CAL21101RSCasco
2031 Cevam
DRA0130DELCO
EAA-221071Eaa
75568Eai
28-0633Elstock
9930130Friesen
GA339531-AGparts
CA76IRHc Parts
8EL725943-001Hella
11.201.027 Iskra / Letrika
11.201.096 Iskra / Letrika
AAG1301 Iskra / Letrika
AAG1311 Iskra / Letrika
AAG1315 Iskra / Letrika
AAG1328 Iskra / Letrika
IA0096 Iskra / Letrika
IA0116Iskra / Letrika
3076RIKuhner
3076RIMKuhner
11.0076Lauber
24171 Lucas
LRA00584Lucas
LRA584Lucas
MG 124Mahle
MG 528Mahle
MG124Mahle
89213403Powermax
9213403Powermax
20130133Prestolite
66021153BPrestolite
565.002.033Psh
20119101BNReal
20119101OEReal
RNL11201096Rnl
2021101Sando
ALT3810SIOM
ALT3810ASIOM
432998Valeo
436265Valeo
ALT20019Woodauto


Utilizat pentru

BrandModelTipAnObservatii
GOLDONITranscar 60 2.0 Diesel[VM-RA394]11.1990-
GOLDONICingolato C60 3.0 Diesel[VM-SUN3105]04.1991-
GOLDONICingolato C45 2.0 Diesel[VM-RA394]04.1991-
GOLDONI3070 2.1 Diesel[VM-RA394]06.1990-06.1991
GOLDONI3050 1.8 Diesel[VM-RA394]04.1986-06.1991
GOLDONI1055 1.8 Diesel[VM-RA394]03.1987-04.1990
FENDT205 4.0 Diesel[F4L912]02.1979-08.1988
FENDT204 3.8 Diesel[F4L912]02.1979-08.1988
FENDT200 Series 2.8 Diesel[F3L912]02.1979-08.1988
DEUTZ-FAHRM 980 3.8 Diesel[F4L912]01.1981-08.1988
DEUTZ-FAHRM 1202 5.7 Diesel[F6L912]01.1980-08.1988
DEUTZ-FAHRM 1080 4.7 Diesel[F5L912]01.1981-08.1988
DEUTZ-FAHRD 7007 3.8 Diesel[F4L912]06.1986-08.1988
DEUTZ-FAHRD 6807 3.8 Diesel[F4L912]06.1986-08.1988
DEUTZ-FAHRD 3607 1.9 Diesel[F2L912]06.1986-08.1988
DEUTZ-FAHRD 2807 1.9 Diesel[F2L912]06.1986-08.1988
CLAAS56 4.1[4.248]12.1983-
CASE84401.1986-12.1990
CASE64401.1986-
CASE55401.1986-
CASE53101.1986-
CASE42101.1986-
CASE32101.1986-


Copyright AES Dand Auto S.R.L. 2018 © Toate drepturile rezervate
www.aes-auto.ro folosește cookie-uri.
Prin continuarea navigării ești de acord cu utilizare a acestor informatii


Sunt de acord   Informatii suplimentare