A0004


Cod: A0004

Categorie: Alternatoare

Varianta constr.: Bosch

Supplier: As-pl

: 0120339514

STANDARD LINE

Brand new AS-PL Alternator



a: 78.00 mm

Amp.: 33 A

b: 56.00 mm

Fulie: AP

G: 1

Voltaj: 12 v

D.1: 8.50



Reference number

CodVarianta constr.
A0004 As-pl
AEA5184Autoelectro
0120339514 Bosch
0120339531 Bosch
0986030130Bosch
110641Cargo
CAL21101Casco
CAL21101ASCasco
CAL21101ESCasco
CAL21101GSCasco
CAL21101OSCasco
CAL21101RSCasco
2031Cevam
DRA0130DELCO
EAA-221071Eaa
75568Eai
28-0633Elstock
9930130Friesen
GA339531-AGparts
CA76IRHc Parts
8EL725943-001Hella
11.201.027 Iskra / Letrika
11.201.096 Iskra / Letrika
AAG1301 Iskra / Letrika
AAG1311 Iskra / Letrika
AAG1315 Iskra / Letrika
AAG1328 Iskra / Letrika
IA0096 Iskra / Letrika
IA0116Iskra / Letrika
3076RIKuhner
3076RIMKuhner
11.0076Lauber
24171 Lucas
LRA00584Lucas
MG124Mahle
89213403Powermax
9213403Powermax
20130133Prestolite
66021153BPrestolite
565.002.033Psh
20119101BNReal
20119101OEReal
2021101Sando
432998Valeo
436265Valeo
14949NWai / Transpo
ALT20019Woodauto


Utilizat pentru

BrandModelTipAnObservatii
GOLDONITranscar 60 2.0 Diesel[VM-RA394]11.1990-
GOLDONICingolato C60 3.0 Diesel[VM-SUN3105]04.1991-
GOLDONICingolato C45 2.0 Diesel[VM-RA394]04.1991-
GOLDONI3070 2.1 Diesel[VM-RA394]06.1990-06.1991
GOLDONI3050 1.8 Diesel[VM-RA394]04.1986-06.1991
GOLDONI1055 1.8 Diesel[VM-RA394]03.1987-04.1990
FENDT205 4.0 Diesel[F4L912]02.1979-08.1988
FENDT204 3.8 Diesel[F4L912]02.1979-08.1988
FENDT200 Series 2.8 Diesel[F3L912]02.1979-08.1988
DEUTZ-FAHRM 980 3.8 Diesel[F4L912]01.1981-08.1988
DEUTZ-FAHRM 1202 5.7 Diesel[F6L912]01.1980-08.1988
DEUTZ-FAHRM 1080 4.7 Diesel[F5L912]01.1981-08.1988
DEUTZ-FAHRD 7007 3.8 Diesel[F4L912]06.1986-08.1988
DEUTZ-FAHRD 6807 3.8 Diesel[F4L912]06.1986-08.1988
DEUTZ-FAHRD 3607 1.9 Diesel[F2L912]06.1986-08.1988
DEUTZ-FAHRD 2807 1.9 Diesel[F2L912]06.1986-08.1988
CLAAS56 4.1[4.248]12.1983-
CASE84401.1986-12.1990
CASE64401.1986-
CASE55401.1986-
CASE53101.1986-
CASE42101.1986-
CASE32101.1986-


Copyright AES Dand Auto S.R.L. 2018 © Toate drepturile rezervate
www.aes-auto.ro folosește cookie-uri.
Prin continuarea navigării ești de acord cu utilizare a acestor informatii


Sunt de acord   Informatii suplimentare