66-8114


Cod: 66-8114

Categorie: Bobine cuplare

Varianta constr.: Hitachi

Supplier: .



B+: M8x1.25

Coil bolt: M8x1.25

I.d.1: 22.50 mm

L.1: 73.10

L.b+: 17.00

L.coil bolt: 17.00

O.d.1: 52.60

O.d.2: 45.00

Voltaj: 12 v



Reference number

CodVarianta constr.
SS2024As-pl
UD20791SSAs-pl
133043Cargo
227771Era
E2NN-11390-AAFord
E2NN11390AAFord
8106Ghibaudi
2114-37003Hitachi
2114-67006Hitachi
2130-17004Hitachi
2130-57004Hitachi
2130-57012Hitachi
2130-67004Hitachi
2130-8700Hitachi
185816070Ishikawajima
185816200Ishikawajima
8-94216-6330Isuzu
8-94218-7720Isuzu
SSH3043Krauf
1014284Powermax
66-8114Wai / Transpo
ZM783Zm


Utilizat pentru

BrandModelTipAnObservatii
YANMAR12995377019
YANMAR12995377010
FORDSBA185086350
FORDSBA185086141
FORDSBA185086052
FORDSBA185086051
FORDSBA185086050
FORDD9NN11000AA
HITACHIS1262starter motors
HITACHIS13138starter motors
HITACHIS13138Astarter motors
HITACHIS1332starter motors
HITACHIS1332Astarter motors
HITACHIS1361starter motors
HITACHIS1361Astarter motors
HITACHIS1387starter motors
HITACHIS1386starter motors
HITACHIS1374starter motors
HITACHIS1373starter motors


Copyright AES Dand Auto S.R.L. 2018 © Toate drepturile rezervate
www.aes-auto.ro folosește cookie-uri.
Prin continuarea navigării ești de acord cu utilizare a acestor informatii


Sunt de acord   Informatii suplimentare