141041


Cod: 141041

Categorie: Rulmenţi

Varianta constr.: Bosch

Supplier: Cargo



Diametru intern: 22.5 mm

H.: 16 mm

o.d.: 28 mm



Reference number

CodVarianta constr.
2000910012Bosch
9000910012Bosch
140972Cargo
141041Cargo
BE9H-11052-BFord
TN49-11339-AFord
2114-1411Hitachi
8.8665.0Ika
F-230978Ina
7170059Luk
1039-078RS(INA)Rs
HK22162RSSkf


Utilizat pentru

BrandModelTipAnObservatii
BOSCH0001371019
BOSCH0001371020
BOSCH0001372001
BOSCH0001372002
BOSCH0001372003
BOSCH0001372004
BOSCH0001372005
BOSCH0001372006
BOSCH0001372007
BOSCH0001372008
MAHLE/ISKRA/LETRIKA11139163
CAV1403010
DELCO19070032
BOSCH9000453029
BOSCH9000453064
BOSCH9000453065
BOSCH9000453066
BOSCH9000453067
BOSCH9000453068
As-plS0024
BOSCH0001371018
BOSCH0001371017
BOSCH0001371016
BOSCH0001371015
BOSCH0001371014
BOSCH0001371013
BOSCH0001371012
BOSCH0001371010
BOSCH0001371009
BOSCH0001371008
BOSCH0001371007
BOSCH0001371006
BOSCH0001371005
BOSCH0001371004
BOSCH0001371001
BOSCH0001370004
BOSCH0001370003
BOSCH0001370002
BOSCH0001370001
As-plS0076
CAVS115HD242


Copyright AES Dand Auto S.R.L. 2018 © Toate drepturile rezervate
www.aes-auto.ro folosește cookie-uri.
Prin continuarea navigării ești de acord cu utilizare a acestor informatii


Sunt de acord   Informatii suplimentare