140483


Cod: 140483

Categorie: Rulmenţi

Varianta constr.: Magneti Marelli

Supplier: Cargo



Diametru intern: 12.00 mm

H.: 14.00 mm

o.d. 1: 18.00 mm



Reference number

CodVarianta constr.
140483Cargo
8.4098.0Ika
HK1214RSIna
HK1214 BRSKoyo
7120721Luk
140483Magneti Marelli


Utilizat pentru

BrandModelTipAnObservatii
BOSCH0001110126
BOSCH0001110127
BOSCH0001110128
BOSCH0001110129
BOSCH0001110136
BOSCH0001110137
BOSCH0001110138
BOSCH0001110139
MAGNETI MARELLI50246416
MAGNETI MARELLI63221801
MAGNETI MARELLI63221831
MAGNETI MARELLI63222000
MAGNETI MARELLI63222001
MAGNETI MARELLI63222030
MAGNETI MARELLI63222031
MAGNETI MARELLI63222034
MAGNETI MARELLI63222036
MAGNETI MARELLI63222038
MAGNETI MARELLI63222039
MAGNETI MARELLI63222130
MAGNETI MARELLI63222133
MAGNETI MARELLI63222134
MAGNETI MARELLI63222135
MAGNETI MARELLI63222136
MAGNETI MARELLI63222138
MAGNETI MARELLI63222204


Copyright AES Dand Auto S.R.L. 2018 © Toate drepturile rezervate
www.aes-auto.ro folosește cookie-uri.
Prin continuarea navigării ești de acord cu utilizare a acestor informatii


Sunt de acord   Informatii suplimentare